dustra
dustra

17

Yıllık Tecrübe

Royal Palet

Royal Ahşap Palet ve Sandık, siz değerli müşterilerine; ahşap palet, 2. el palet, SKF sandık, ahşap sandık, ihracat sandıkları, ahşap kafes, EURO Palet, CP Palet, 2. el kafes, özel ölçülü ahşap palet imalat ve satışı konusunda hizmet sunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana konusunda uzman personeli, toplam kalite yönetimi anlayışı, ekonomik fiyatlandırma ilkesi ile çalışan firmamız, modern tesislerinde ahşap palet, sandık ve ambalaj kafesleri imalatı yapmaktadır. Farklı sektörlerde hizmet veren siz değerli işletmecilere yönelik ahşap palet ve ahşap sandık satışımız devam etmektedir. Bizden Fiyat Almadan Ahşap palet ve Sandık Almayın. Royal Ahşap Palet, kurulduğu günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile müşterilerine hizmet, ürün ve çözümler sunmaktadır.

Neler Yapıyoruz?

 • Sandık
 • Takozlu Palet
 • Euro Palet
 • Ahşap Palet

110×130 , 80×120 cm ölçülerinde her tür palet ihtiyacını karşılayan güçlü ekibimizle, 2005 yılından beri İstanbul’da palet alım satım ve imalatı yapmaktayız. 35 kişilik personelimizle kapasitemiz günlük 5000 palettir. Her türlü palet, sandık ve tahta mevcut olup istenilen şekil ve ebatta temin ederek siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

İkinci El Palet Alım-Satım

İkinci el palet olarak fabrikamıza gelen ürünler seçim , tamir , kesim ve sınıflandırma gibi birimlerimizde gerekli işlemlere tabi tutulmaktadır.Geri dönüşüm prosedürlerinin ardından tekrar kullanılması mümkün olmayan tahta parçaları sunta fabrikalarına yada yakacak olarak kullanmak isteyen şahıs yada işletmelere verilmektedir. Kontrolden geçen ürünlerimiz palet stok alanlarımızda istiflenerek palet satışlarımız gerçekleşmekte ve müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Hurda Palet Alımı

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı onaylı Ahşap Ambalaj Atığı Geri Dönüşüm Lisansımızla firmanızda bulunan ahşap atıklar ve hurda paletlerinizi satın alma yetkisine sahibiz. Uzman ekibimiz ve araçlarımızda hurda palet ve ahşap atıklarınızı yerinizden alıyoruz. Size hem daha fazla kullanım alanı açıyoruz, hem atıklarınızdan kar elde etmenizi sağlıyoruz. Ayrıca atıklarınızın firmanız bünyesinde oluşturduğu iş kazası, yangın ve diğer riskleri ortadan kaldırıyoruz. Sizlerde hem firma bütçenize hem çevreye katkı sağlamak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hurda Paletlerinizi

Neden Satmalısınız?

 • Çevre Kirliliği

  Hurda veya kullanılmayan paletler şirketinizde kirliliğe sebep olur.

 • Yangın Riski

  Hurda paletler şirketinizde her zaman yangın riski oluşturur.

 • Kullanım Alanı

  Hurda paletler operasyon alanlarınızı daraltır.

Bize Whatsapp dan ulaşın!
1